Ara

30.03.2019

Avrupa Haritasındaki Uzaylı Suretinin sırrı

Merhaba değerli arkadaşlarım maalesef resimdeki suret gerçek ve dünya haritasını sağa çevirip baktığınızda siz de şahit olacaksınız. Bu bir uzaylı. Haritada açıkça Avrupa kıtasının tam ortasında denizin aldığı şekil tam olarak bu şekilde:


Uzmanlar bu konuda açıklama yapana kadar, bu iş sırrını koruyacaktır. Akdeniz’in tamamı hatta ülkemizi de yani Türkiye’yi de içine alan denizler Ege ve Marmara da bu tuhaf alana dahil durumda.
İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaştık. Şimdi haritadaki gizemi çözemeye devam edelim.Avrupa kıtası haritada bu şekilde görünür. Be herhangi bir tuhaflık ilk bakışta anlaşılmıyor. Ekinimizin olaylara bakış açısı sıradışı olduğu için gözümüzden kaçmadı. Haritayı sağa çevirdik ve bir de ne görelim:


İste tam olarak bu tuhaf sureti keşfettik. Daha yakından bakınca, bir kafası ve gözleri açıkça seçilebilir. Bunun bir uzaylı 👽 olduğunu düşünmeniz için uzman olmayan gerek yok. Bu düpedüz tüm sinematik evren ve çizimlerdeki hatta hayallerdeki insan yada insan benzeri uzaylı yaşam formu.
Elleri var kafası var gözleri var çenesi de var. Kafasındaki külah bile var. 🤔

Bu olayı sizin Zihinlerinize bırakalım. Yorum yazmayı unutmayın. Görüşleriniz bu dosyayı aydınlatabilir.

SozdeBilim.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öneriliyor

Neden Hepimiz Cahiliz? - Araştırma

Yıllar yıllar önce yapılan bilimsel araştırmalar ve hatta insanların kıraathanelerde yaptığı sohbetlerde veya 5 çayında yapılan geyikl...