Ara

22.07.2018

İçimizde uzaylı yaşıyor


Uzaylı Yeni Tür 

INSA-OL21 

ASA Uzay  canlıları kalkındırma dairesinden yapılan açıklama bugün dünyada şok etkisi yaratmaya devam ediyor. Yeni bir tür bulundu. Ve bu tür tam içimizde!


Resimdeki canlı insan bedeni dışında da yaşıyor. Bir kadavradan çıkarıldıktan sonra hareket ettiğini farkeden görevlilerin raporu bildirmesi ile olay günyüzüne çıktı. INSA-OL21 adını verdikleri bu canlı insanlardan çok önce dünyada yaşam sürdüğü ortaya çıktı. Bizim bildiğimiz kadarıyla insan beyni ve omurilik olan bu canlı bilimin seyrini değiştirdi.

Fransız bilim adamlarının diğer türler üzerinde yaptığı araştırma ve deneylerde bu türün evrim geçirdiği neredeyse tüm Dünya canlı nüfusuna bulaşmış ve türleri şekillendirmiş durumda.
Avrupa ve Amerikalı yetkilerin yarısı bunun aldatmaca olduğunu ve resimdeki şeyin bir canlı olmadığını sadece insan bedeninin bir uzantısı olduğu üzerine hem fikir. Kafalardaki önemli soru, Hareket etmesi. Bir organ öldükten sonra nasıl hareket eder? sorusu oldu.

Bilindiği gibi canlılar öldüğünde hareket etmez. İçinde yaşadığı canlı ölünce başka bedenler arayan bir parazit değilse hareket etmez. insa-ol21 in çok gelişmiş bir parazit olduğu düşünülebilir ancak boyut olarak bu kadar gelişmesi ve insan bedenini adeta tamamlayan bir organ gibi çalışan bir tür olmasının etkisi sürüyor.Bilim insanların derin araştırmaları sürüyor.

www.sozdebilim.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öneriliyor

Neden Hepimiz Cahiliz? - Araştırma

Yıllar yıllar önce yapılan bilimsel araştırmalar ve hatta insanların kıraathanelerde yaptığı sohbetlerde veya 5 çayında yapılan geyikl...